Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Jak chronić znaki towarowe?

Jak chronić znaki towarowe?

W dzisiejszym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”, w ramach kampanii edukacyjnej „Współpraca międzynarodowa”, został opublikowany artykuł naszych koleżanek Anny Skup, rzecznika patentowego i Karoliny Stępień, aplikanta rzecznikowskiego dotyczący ochrony znaków towarowych w Polsce i za granicą.

 

Ranking WTR opublikowany!

Ranking WTR opublikowany!

Z radością informujemy, że nasza Kancelaria otrzymała złote wyróżnienie w międzynarodowym rankingu WTR 1000, organizowanym przez World Trademark Review. Zostaliśmy nagrodzeni za utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, zarówno w zakresie kompleksowej obsługi prawnej międzynarodowych korporacji, jak i MŚP.

Opublikowano międzynarodowy przewodnik WIPR Leaders 2020

Opublikowano międzynarodowy przewodnik WIPR Leaders 2020

Z satysfakcją informujemy, że Anna Stopińska-Ślefarska i Bartosz Krakowiak, ponownie zostali wybrani do ekskluzywnego grona WIPR Leaders. Do grupy tej należą najlepsi specjaliści z dziedziny patentów, znaków towarowych i praw autorskich wskazani w przewodniku branżowym magazynu World Intellectual Property Review (WIPR).

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC