Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Konferencja PTMG w Berlinie

Konferencja PTMG w Berlinie

Nasza koleżanka Anna Skup była uczestnikiem konferencji PTMG w Berlinie w dniach od 2-go do 5-go października 2019 r. Organizacja PTMG skupia grupę wysokiej klasy specjalistów zajmujących się ochroną znaków towarowych ze szczególnym uwzględnieniem branży farmaceutycznej.

Paweł Wac uczestnikiem konferencji MARQUES 2019

Paweł Wac uczestnikiem konferencji MARQUES 2019

Nasz kolega Paweł Wac uczestniczył w dorocznej konferencji MARQUES 2019, zorganizowanej w dniach 17–20 września 2019 r. w Dublinie. Konferencja była poświęcona globalnym zmianom, którym są poddawane znaki towarowe we współczesnym świecie oraz reakcji na te zmiany ze strony właścicieli marek i specjalistów z zakresu ochrony własności intelektualnej.

 

POLSERVICE uczestnikiem FORUM FICPI

POLSERVICE uczestnikiem FORUM FICPI

Wojciech Marciniak, Członek Zarządu naszej Kancelarii, będzie reprezentował POLSERVICE na 18. Otwartym Forum FICPI, które odbędzie się w Wiedniu w dniach 9-12 października 2019 r.

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC