Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Kolejny sukces naszej Kancelarii

Kolejny sukces naszej Kancelarii

W czerwcu został opublikowany międzynarodowy ranking IAM 1000 „The World's Leading Patent Professionals 2018”. Kancelaria Polservice została ponownie wyróżniona w tym prestiżowym rankingu znajdując się wśród firm, których usługi są rekomendowane w zakresie ochrony własności przemysłowej, a w szczególności uzyskiwania ochrony prawnej wynalazków (patent prosecution).

Polservice partnerem konferencji "Znaki towarowe i ich ochrona"

Polservice partnerem konferencji "Znaki towarowe i ich ochrona"

W dniach 8-9 czerwca 2018 r. odbędzie się w Centrum Konferencyjnym w Lublinie konferencja „Znaki towarowe i ich ochrona”. Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych ma przyjemność być jednym z partnerów tego wydarzenia.

Tym razem piszemy o tajnych wynalazkach …

Tym razem piszemy o tajnych wynalazkach …

W swoim kolejnym artykule opublikowanym w majowym wydaniu miesięcznika „Automatyka”, w cyklu „Prawo i Normy”, Oliwia Czarnocka pisze o  szczególnych rodzajach rozwiązania i ich ochronie, czyli o tajnych wynalazkach …

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC

Kancelaria Rzeczników Patentowych POLSERVICE wspiera działalność statutową Fundacji Sinfonia Varsovia.