Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

POLSERVICE uczestnikiem seminarium AIPPI w Paryżu

POLSERVICE uczestnikiem seminarium AIPPI w Paryżu

W dniach 4-5 kwietnia 2019 w Paryżu odbyło się Seminarium Międzynarodowego Stowarzyszenia Ochrony Własności Intelektualnej (AIPPI) organizowane wspólnie przez Grupy Narodowe AIPPI z Polski, Niemiec i Francji.

POLSERVICE Partnerem konferencji nt. „Projektowanie Identyfikacji Wizualnej Przedsiębiorstwa”

POLSERVICE Partnerem konferencji nt. „Projektowanie Identyfikacji Wizualnej Przedsiębiorstwa”

W dniach 25-26 marca odbyła się XII Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” organizowana przez Urząd Patentowy RP. Tematem konferencji było projektowanie identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. POLSERVICE miał przyjemność być jednym z Parterów tego wydarzenia. Tegoroczna edycja była poświęcona roli projektanta w działaniach zmierzających do zwiększenia konkurencyjności i wartości przedsiębiorstwa.

 

Polservice jednym z organizatorów INTA’s Pre-Annual Meeting

Polservice jednym z organizatorów INTA’s Pre-Annual Meeting

W dniu 14 marca odbyło się w hotelu Mercure w Warszawie  coroczne spotkanie INTA’s Pre-Annual Meeting.  Jest to ważne wydarzenie dla specjalistów związanych z ochroną znaków towarowych, mające na celu kontynuację edukacji prawnej oraz nawiązywanie kontaktów.

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC