Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Postępowanie w sprawach własności intelektualnej

Postępowanie w sprawach własności intelektualnej

W dzisiejszym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”, w ramach kampanii „Edukator Przedsiębiorcy”, został opublikowany artykuł naszej koleżanki - adwokat Karoliny Pyszków, dotyczący postępowań sądowych w sprawach własności intelektualnej.

Wpływ pandemii na bieg terminów sądowych i administracyjnych

Wpływ pandemii na bieg terminów sądowych i administracyjnych

W lipcowo - sierpniowym wydaniu miesięcznika „Automatyka”, w cyklu „Prawo i Normy”, został opublikowany artykuł Anny Skup, radcy prawnego i rzecznika patentowego oraz Karoliny Stępień, aplikanta rzecznikowskiego na temat wpływu pandemii na bieg terminów sądowych i administracyjnych.

 

Witamy nową koleżankę

Witamy nową koleżankę

Miło nam poinformować, że Anna Haznar, Europejski rzecznik patentowy po zdanym egzaminie kwalifikacyjnym (EQE) i aplikant rzecznikowski, rozpoczęła pracę w naszej Kancelarii.

Anna jest doktorem inż. nauk fizycznych, ukończyła Wydział Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa, o specjalności Inżynieria Molekularna oraz studia doktoranckie w Instytucie Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN.

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC