Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Bartosz Krakowiak Członkiem Zarządu INTA

Bartosz Krakowiak Członkiem Zarządu INTA

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze Bartoszowi Krakowiakowi, który został wybrany do Zarządu International Trademark Association (INTA) na czteroletnią kadencję w latach 2019-2021. INTA jest międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów zajmujących się ochroną znaków towarowych.

Prawa twórcy wynalazku

Prawa twórcy wynalazku

W październikowym wydaniu miesięcznika „Automatyka” Oliwa Czarnocka pisze o prawach, które przysługują twórcy wynalazku.

 

 

„Opłaty dla Urzędu Patentowego”

„Opłaty dla Urzędu Patentowego”

W sierpniowym wydaniu miesięcznika „Automatyka” Oliwia Czarnocka pisze o opłatach wnoszonych do Urzędu Patentowego RP w celu uzyskania prawa wyłącznego.

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC

Kancelaria Rzeczników Patentowych POLSERVICE wspiera działalność statutową Fundacji Sinfonia Varsovia.