Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Nasi specjaliści ponownie zostali wybrani do grona WIPR Leaders

Nasi specjaliści ponownie zostali wybrani do grona WIPR Leaders

Serdecznie gratulujemy Pani Annie Stopińskiej-Ślefarskiej, Prezesowi Zarządu, i Panu Bartoszowi Krakowiakowi, Członkowi Zarządu, którzy ponownie zostali wybrani do grona WIPR Leaders. Do tej grupy należą najlepsi na świecie praktycy zajmujący się ochroną własności intelektualnej wskazani w przewodniku branżowym magazynu World Intellectual Property Review (WIPR).

Jesteśmy wśród najlepszych!

Jesteśmy wśród najlepszych!

Miło nam poinformować, że podobnie jak w latach ubiegłych, nasza Kancelaria otrzymała złote wyróżnienie w międzynarodowym rankingu WTR 1000, organizowanym przez World Trademark Review. Wyróżnienie to jest przyznawane kancelariom należącym do ścisłego grona najlepszych firm świadczących usługi w zakresie ochrony znaków towarowych.

Przyśpieszenie procedury uzyskania patentu

Przyśpieszenie procedury uzyskania patentu

W grudniowym wydaniu miesięcznika „Automatyka”, w cyklu „Prawo i Normy” Oliwia Czarnocka opisuje procedury przyśpieszenia udzielenia patentu.

 

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC

Kancelaria Rzeczników Patentowych POLSERVICE wspiera działalność statutową Fundacji Sinfonia Varsovia.