Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Witamy nową koleżankę

Witamy nową koleżankę

Miło nam poinformować, że Anna Haznar, Europejski rzecznik patentowy po zdanym egzaminie kwalifikacyjnym (EQE) i aplikant rzecznikowski, rozpoczęła pracę w naszej Kancelarii.

Anna jest doktorem inż. nauk fizycznych, ukończyła Wydział Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa, o specjalności Inżynieria Molekularna oraz studia doktoranckie w Instytucie Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN.

 

Gratulujemy sukcesu naszej koleżance Magdalenie Augustyniak!

Gratulujemy sukcesu naszej koleżance Magdalenie Augustyniak!

Z duma i radością informujemy, że nasza koleżanka Magdalena Augustyniak została członkiem Zarządu epi obejmując stanowisko zastępcy Sekretarza Generalnego. Epi (the Institute of Professional Representatives before the European Patent Office) jest organizacją, która skupia wszystkich europejskich rzeczników patentowych.

 

Opublikowano wyniki rankingu IP STARS 2020 w zakresie ochrony patentowej wynalazków

Opublikowano wyniki rankingu IP STARS 2020 w zakresie ochrony patentowej wynalazków

Z satysfakcją informujemy, że nasza Kancelaria została ponowienie wyróżniona w rankingu IP STARS 2020, jako jedna z wysoce rekomendowanych firm (Tier 1) zajmująca się dokonywaniem zgłoszeń oraz prowadzeniem postępowań w zakresie ochrony patentowej wynalazków.

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC