Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Nowy artykuł Bartosza Krakowiaka i Sławomira Mazura

Nowy artykuł Bartosza Krakowiaka i Sławomira Mazura

Zachęcamy do zapoznania się z nowym artykułem Bartosza Krakowiaka i Sławomira Mazura na temat towarów podrabianych i wynikających z tego tytułu zagrożeń dla właścicieli marek. Artykuł został opublikowany na stronie internetowej Word Trademark Review (WTR), która gromadzi specjalistów zajmujących się znakami towarowymi i ekspertów z różnych branż, dając możliwość dzielenia się najnowszymi strategiami w zakresie budowania i ochrony marek.

Marta Kawczyńska i Paweł Wac autorami artykułów opublikowanych w the Patents Comparative Guide

Marta Kawczyńska i Paweł Wac autorami artykułów opublikowanych w the Patents Comparative Guide

Zachęcamy do lektury artykułów Marty Kawczyńskiej i Pawła Waca opublikowanych w polskiej sekcji Patents New Comparative Guide. Artykuły są dostępne na wiodącej platformie Mondaq przeznaczonej dla kancelarii prawnych, gdzie osoby poszukujące porad prawniczych znajdują profesjonalistów oferujących praktyczne rozwiązania.

 

Jak chronić design w Polsce i za granicą?

Jak chronić design w Polsce i za granicą?

W dzisiejszym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”, w ramach kampanii „Współpraca międzynarodowa”, został opublikowany artykuł naszego kolegi Emila Martona dotyczący ochrony wzorów przemysłowych w Polsce i za granicą.

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC