Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Ochrona znaku towarowego

Ochrona znaku towarowego

W dzisiejszym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”, w ramach kampanii „Edukator Przedsiębiorcy” oraz na portalu poradnik biznesu info. został opublikowany artykuł naszej koleżanki, Elżbiety Mackiewicz, rzecznika patentowego dotyczący procedur i korzyści związanych z ochroną znaku towarowego.

[

Polityka Bezpieczeństwa Informacji w naszej Kancelarii

Polityka Bezpieczeństwa Informacji w naszej Kancelarii

Z przyjemnością informujemy, że w związku z ciągłym rozwojem Kancelarii, doskonalimy nasze działania w zakresie zapewnienia Klientom wysokiego poziomu bezpieczeństwa informacji prawnie chronionych oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i normami międzynarodowymi. W tym celu wdrożyliśmy w Kancelarii i utrzymujemy System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oparty o normę PN-EN ISO/IEC 27001, a jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo danych osobowych.

Moda na patenty. Kierunki i trendy

Moda na patenty. Kierunki i trendy

W listopadowym numerze miesięcznika „Automatyka, w cyklu „Prawo i normy” został opublikowany artykuł Patryka Dzienisa, aplikanta rzecznikowskiego dotyczący statystyk zgłoszeń patentowych z punktu widzenia ich kierunków i trendów.

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
Recommended
ILO_CC