Ciężka praca się opłaca!

Ciężka praca się opłaca!

Z radością informujemy, że nasza firma ponownie zajęła wysokie miejsce w międzynarodowym rankingu WTR 1000 opracowanym przez World Trademark Review. Zostaliśmy wyróżnieni za świadczenie pełnego wachlarza usług w zakresie ochrony znaków towarowych, od dokonywana zgłoszeń do prowadzenia postępowań cywilnych i karnych w sprawach dotyczących naruszenia praw wyłącznych.

Ochrona znaku towarowego

Ochrona znaku towarowego

W dzisiejszym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”, w ramach kampanii „Edukator Przedsiębiorcy” oraz na portalu poradnik biznesu info. został opublikowany artykuł naszej koleżanki, Elżbiety Mackiewicz, rzecznika patentowego dotyczący procedur i korzyści związanych z ochroną znaku towarowego.

[

Polityka Bezpieczeństwa Informacji w naszej Kancelarii

Polityka Bezpieczeństwa Informacji w naszej Kancelarii

Z przyjemnością informujemy, że w związku z ciągłym rozwojem Kancelarii, doskonalimy nasze działania w zakresie zapewnienia Klientom wysokiego poziomu bezpieczeństwa informacji prawnie chronionych oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i normami międzynarodowymi. W tym celu wdrożyliśmy w Kancelarii i utrzymujemy System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oparty o normę PN-EN ISO/IEC 27001, a jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo danych osobowych.

Moda na patenty. Kierunki i trendy

Moda na patenty. Kierunki i trendy

W listopadowym numerze miesięcznika „Automatyka, w cyklu „Prawo i normy” został opublikowany artykuł Patryka Dzienisa, aplikanta rzecznikowskiego dotyczący statystyk zgłoszeń patentowych z punktu widzenia ich kierunków i trendów.

 

INTA Annual & Leadership Meeting

INTA Annual & Leadership Meeting

W dniach 16-18 listopada 2020 r. odbędzie się coroczne spotkanie liderów (Annual Meeting & Leaderhip Meeting) Międzynarodowego Stowarzyszenia Znaków Towarowych (INTA). W tym roku POLSERVICE będzie reprezentowany przez Annę Stopińską-Ślefarską-Prezesa Zarządu, Bartosza Krakowiaka-Członka Zarządu i Sławomira Mazura-Zastępcy Koordynatora Zespołu Znaków Towarowych i Prawnego.

 

Zmiany w postępowaniu sądowym w sprawach własności intelektualnej

Zmiany w postępowaniu sądowym w sprawach własności intelektualnej

W październikowym wydaniu miesięcznika „Automatyka”, w cyklu „Prawo i Normy” ukazał się  artykuł naszych kolegów Karoliny Pyszków, adwokata i Michała Maracewicza, rzecznika patentowego dotyczący zmian w postępowaniu sądowym w sprawach własności intelektualnej.