Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Fundusz unijny na rzecz ochrony własności intelektualnej

Fundusz unijny na rzecz ochrony własności intelektualnej

Wraz z początkiem 2022 roku, Komisja Europejska we współpracy z Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) uruchomiła fundusz „The Ideas Powered for Business” o wartości 47 mln Euro na pomoc małym i średnim przedsiębiorcom (MŚP) w uzyskiwaniu praw własności intelektualnej. Fundusz zaczął działać od 10 stycznia 2022 r., a jego zakończenie przewidziane jest na dzień 16 grudnia 2022 r.

Bartosz Krakowiak laureatem nagrody Client Choice Award 2021!

Bartosz Krakowiak laureatem nagrody Client Choice Award 2021!

Z przyjemnością informujemy, że Bartosz Krakowiak, Członek Zarządu naszej Kancelarii, został wyróżniony prestiżową nagrodą Lexology Client Choice Award 2021. Bartosz znalazł się w gronie 593 laureatów wybranych na podstawie wnikliwych badań, prowadzonych wśród klientów firm prawniczych na całym świecie.

Nowe prawo własności przemysłowej już wkrótce

Nowe prawo własności przemysłowej już wkrótce

W dniu 2 października 2021 r. w ramach ogólnopolskiej kampanii „Edukator przedsiębiorcy”, która jest prezentowana na łamach e-wydań Dziennika Gazety Wyborczej oraz Dziennika Gazety Prawnej, został opublikowany artykuł Bartosza Krakowiaka, rzecznika patentowego i członka zarządu naszej Kancelarii, na temat nowego prawa własności przemysłowej.

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
ILO_CC
WIPR