Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Certyfikat ISO/IEC 27001 dla naszego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

Certyfikat ISO/IEC 27001 dla naszego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

W związku z ciągłym rozwojem Kancelarii, doskonalimy nasze działania dotyczące zapewnienia Klientom wysokiego poziomu bezpieczeństwa informacji oraz zgodności z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa i normami międzynarodowymi. W tym celu wdrożyliśmy w Kancelarii i utrzymujemy System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oparty o normę ISO/IEC 27001.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rankingu IP STARS 2021 w dziedzinie ochrony znaków towarowych

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rankingu IP STARS 2021 w dziedzinie ochrony znaków towarowych

Z dumą i radością informujemy, że nasza Kancelaria ponownie została wyróżniona w rankingu IP STARS 2021 jako jedna z czołowych polskich firm (Tier 1) zajmująca się dokonywaniem zgłoszeń oraz prowadzeniem postępowań dotyczących znaków towarowych.

Opublikowano przewodnik WIPR Ledears 2021

Opublikowano przewodnik WIPR Ledears 2021

Z przyjemnością informujemy, że Anna Stopińska-Ślefarska, Bartosz Krakowiak i Wojciech Marciniak zostali zaliczeni do ekskluzywnego grona WIPR Leaders  w tegorocznej  edycji przewodnika branżowego wskazującego najlepszych specjalistów  z dziedziny patentów, znaków towarowych i praw autorskich.

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
ILO_CC
WIPR