Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Nowe prawo własności przemysłowej już wkrótce

Nowe prawo własności przemysłowej już wkrótce

W dniu 2 października 2021 r. w ramach ogólnopolskiej kampanii „Edukator przedsiębiorcy”, która jest prezentowana na łamach e-wydań Dziennika Gazety Wyborczej oraz Dziennika Gazety Prawnej, został opublikowany artykuł Bartosza Krakowiaka, rzecznika patentowego i członka zarządu naszej Kancelarii, na temat nowego prawa własności przemysłowej.

 

Polservice współorganizatorem spotkania INTA’s Pre-Annual Meeting w Warszawie

Polservice współorganizatorem spotkania INTA’s Pre-Annual Meeting w Warszawie

Z radością informujemy, że Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych wspólnie z LDS Łazewski Depo & Partners  jest ponowie organizatorem corocznego spotkania INTA’s Pre-Annual Meeting, które odbędzie się 5 października 2021 r w Warszawie w hotelu Mercure, przy ul. Złotej 48/54.

POLSERVICE współorganizatorem 40. Jubileuszowego Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych w Cedzynie

POLSERVICE współorganizatorem 40. Jubileuszowego Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych w Cedzynie

Z przyjemnością informujemy, że nasza Kancelaria ma zaszczyt być jednym ze współorganizatorów 40. Jubileuszowego Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych, które odbędzie się w dniach 20-24 września 2021 r. w Cedzynie. Tegoroczne Seminarium będzie poświęcone między innymi zmianom legislacyjnym dotyczącym procedur ochrony wynalazków i wzorów użytkowych oraz pozostałych przedmiotów własności przemysłowej.

 

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
ILO_CC
WIPR