Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

POLSERVICE laureatem nagrody FUNDAMENT 2023 podczas X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

POLSERVICE laureatem nagrody FUNDAMENT 2023 podczas X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

Miło jest nam poinformować, że Rada Kongresowa X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 13-14 listopada w Krakowie, przyznała naszej Kancelarii tytuł laureata nagrody FUNDAMENT 2023.

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród ogłoszono, że POLSERVICE Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. otrzymała tę prestiżową nagrodę za kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie, rzetelne podejście do podejmowanych działań oraz wysoką etykę zawodową. Nagrodę odebrała z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, pana Józefa Gawrona, nasza reprezentantka Marta Kawczyńska.

Podczas Kongresu Marta Kawczyńska wystąpiła także jako prelegentka w panelu dyskusyjnym „Prawo do biznesu”, w ramach którego przedstawiła kluczowe zagadnienia dotyczące ochrony patentowej.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, które co roku skupia polskich przedsiębiorców, naukowców oraz polityków najwyższego szczebla i stanowi platformę wymiany ich wiedzy eksperckiej oraz doświadczenia.

IAM Strategy 300

IAM Strategy 300

Marta Kawczyńska w gronie wiodących strategów IP na świecie w rankingu IAM Strategy 300

Z dumą informujemy, że nasza Koleżanka Marta Kawczyńska, rzecznik patentowy - znalazła się na liście IAM Strategy 300 The World Leading IP Strategists 2023. Ten coroczny przewodnik, opracowany po szeroko zakrojonym procesie badawczym, prezentuje najlepszych międzynarodowych praktyków patentowych i jest ugruntowanym źródłem informacji dla osób poszukujących światowej klasy wiedzy prawniczej w zakresie patentów.

Gratulacje dla Marty!

IP RISING STARS

IP RISING STARS

Każdego roku nasi eksperci są wymieniani w prestiżowych, międzynarodowych rankingach IP. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Managing IP uznało nasze Koleżanki: Marię Łozińską i Magdalenę Augustyniak za Rising Stars in IP.  Maria otrzymała ten tytuł także w 2022 roku.

Managing IP's Rising Stars to powszechnie szanowana publikacja, w której prezentowani są jedni z najlepszych wschodzących praktyków w dziedzinie własności intelektualnej, którzy przyczynili się do sukcesu swoich firm i klientów.

Gratulujemy Magdzie i ponownie Marii!

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
ILO_CC
WIPR