Wynalazki wzory użytkowe

Oferujemy pełen zakres usług we wszelkiego rodzaju sprawach dotyczących ochrony wynalazków i wzorów użytkowych - od doradztwa w zakresie wyboru właściwego rodzaju i zakresu terytorialnego ochrony, poprzez dokonanie zgłoszenia i prowadzenie postępowania, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.

Wzory przemysłowe

Świadczymy pełen zakres usług dotyczący ochrony wzorów przemysłowych.

Znaki towarowe

Oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną znaków towarowych, nazw handlowych oraz innych oznaczeń odróżniających.

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi we wszystkich sprawach dotyczących praw własności intelektualnej.

Kancelaria POLSERVICE prowadzi kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie.

PATENT   PROFESJONALIZM  POLSERVICE

50
50 lat doświadczenia
50
50 specjalistów
50
50 branż

Aktualności

Ranking IAM 1000 2021 opublikowany!

Ranking IAM 1000 2021 opublikowany!

Magazyn branżowy Intellectual Assets Management opublikował wyniki międzynarodowego rankingu IAM 1000 „The World's Leading Patent Professionals 2021”. Z radością informujemy, że Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych została ponownie wyróżniona w tym prestiżowym rankingu znajdując się wśród firm, których usługi są rekomendowane w zakresie ochrony własności przemysłowej, a w szczególności uzyskiwania ochrony prawnej wynalazków (patent prosecution).

IP STARS są wśród nas!

IP STARS są wśród nas!

Z radością informujemy, że nasza koleżanka Marta Kawczyńska po raz kolejny została wyróżniona tytułem IP STAR 2021 w międzynarodowym rankingu organizowanym przez Managing Intellectual Property (MIP). Marta została uznana za wybitną specjalistkę w zakresie doradztwa strategicznego dotyczącego ochrony praw własności intelektualnej wynalazków z dziedziny biotechnologii, genetyki i biomedycyny, zarówno w procedurach krajowych, międzynarodowych (PCT), jak i regionalnych (EPO) oraz związanych z dodatkowymi świadectwami ochrony (SPC).

 

Opublikowano wyniki rankingu IP STARS 2021 w zakresie ochrony patentowej wynalazków

Opublikowano wyniki rankingu IP STARS 2021 w zakresie ochrony patentowej wynalazków

Z satysfakcją informujemy, że nasza Kancelaria została ponowienie wyróżniona w rankingu IP STARS 2021, jako jedna z wysoce rekomendowanych firm (Tier 1) zajmująca się dokonywaniem zgłoszeń oraz prowadzeniem postępowań w zakresie ochrony patentowej wynalazków. Ten prestiżowy ranking opublikowany przez Managing Intellectual Property (MIP) rekomenduje najlepsze firmy w branży IP na podstawie przeprowadzonych badań i opinii klientów.

Nagrody i wyróżnienia

MIP
IAM
WTR
IP Star
ILO_CC
WIPR