Marta Kawczyńska w gronie Światowych Liderów ekskluzywnego rankingu IAM Strategy 300 Global Leaders 2024

Marta Kawczyńska w gronie Światowych Liderów ekskluzywnego rankingu IAM Strategy 300 Global Leaders 2024

Z dumą informujemy, iż nasza Koleżanka Marta Kawczyńska, polski i europejski rzecznik patentowy oraz przewodnicząca Rady Nadzorczej Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o., została uznana jednym ze Światowych Liderów w ekskluzywnym rankingu IAM Strategy 300 Global Leaders 2024, co gruntuje Jej pozycję polskiego i międzynarodowego eksperta w dziedzinie własności intelektualnej.

 

W rankingu IAM Strategy 300 Global Leaders przedstawione zostały nazwiska najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie własności intelektualnej. W procesie badawczym IAM to właśnie ich wiedza i doświadczenie w tworzeniu, zarządzaniu i egzekwowaniu praw patentowych zostały uznane za wyjątkowe i mające strategiczne znaczenie.

 

Gratulacje dla Marty!

Wyjaśniamy jak skutecznie chronić własność przemysłową i intelektualną

Wyjaśniamy jak skutecznie chronić własność przemysłową i intelektualną

Nasi rzecznicy patentowi, Bartosz Krakowiak – Członek Zarządu oraz Marta Kawczyńska – Przewodnicząca Rady Nadzorczej, udzielili wywiadu portalowi www.poradnikbiznesu.info w ramach cyklu „Edukator Przedsiębiorcy”, będącego ogólnopolskim kompendium wiedzy biznesowej.

POLSERVICE laureatem nagrody FUNDAMENT 2023 podczas X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

POLSERVICE laureatem nagrody FUNDAMENT 2023 podczas X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

Miło jest nam poinformować, że Rada Kongresowa X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 13-14 listopada w Krakowie, przyznała naszej Kancelarii tytuł laureata nagrody FUNDAMENT 2023.

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród ogłoszono, że POLSERVICE Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. otrzymała tę prestiżową nagrodę za kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie, rzetelne podejście do podejmowanych działań oraz wysoką etykę zawodową. Nagrodę odebrała z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, pana Józefa Gawrona, nasza reprezentantka Marta Kawczyńska.

Podczas Kongresu Marta Kawczyńska wystąpiła także jako prelegentka w panelu dyskusyjnym „Prawo do biznesu”, w ramach którego przedstawiła kluczowe zagadnienia dotyczące ochrony patentowej.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, które co roku skupia polskich przedsiębiorców, naukowców oraz polityków najwyższego szczebla i stanowi platformę wymiany ich wiedzy eksperckiej oraz doświadczenia.

IAM Strategy 300

IAM Strategy 300

Marta Kawczyńska w gronie wiodących strategów IP na świecie w rankingu IAM Strategy 300

Z dumą informujemy, że nasza Koleżanka Marta Kawczyńska, rzecznik patentowy - znalazła się na liście IAM Strategy 300 The World Leading IP Strategists 2023. Ten coroczny przewodnik, opracowany po szeroko zakrojonym procesie badawczym, prezentuje najlepszych międzynarodowych praktyków patentowych i jest ugruntowanym źródłem informacji dla osób poszukujących światowej klasy wiedzy prawniczej w zakresie patentów.

Gratulacje dla Marty!

IP RISING STARS

IP RISING STARS

Każdego roku nasi eksperci są wymieniani w prestiżowych, międzynarodowych rankingach IP. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Managing IP uznało nasze Koleżanki: Marię Łozińską i Magdalenę Augustyniak za Rising Stars in IP.  Maria otrzymała ten tytuł także w 2022 roku.

Managing IP's Rising Stars to powszechnie szanowana publikacja, w której prezentowani są jedni z najlepszych wschodzących praktyków w dziedzinie własności intelektualnej, którzy przyczynili się do sukcesu swoich firm i klientów.

Gratulujemy Magdzie i ponownie Marii!

POLSERVICE partnerem 42. Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych w Cedzynie

POLSERVICE partnerem 42. Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych w Cedzynie

W dniach 18-22 września 2023 r. w Cedzynie odbyło się 42. Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych, organizowane przez Politechnikę Świętokrzyską wraz z partnerami/współorganizatorami.

Nasza Kancelaria ponownie miała przyjemność być jednym z partnerów tego corocznego wydarzenia.

Program seminarium obejmował aktualne zagadnienia dotyczące ochrony własności intelektualnej w kontekście reform prawa w tym obszarze oraz wyzwań związanych z sytuacją gospodarczą i polityczną na świecie. Omawiane były takie tematy jak wejście w życie patentu jednolitego, orzecznictwo sądów własności intelektualnej, ochrona sztucznej inteligencji oraz wiele innych.