Z radością informujemy, że nasza firma ponownie zajęła wysokie miejsce w międzynarodowym rankingu WTR 1000 opracowanym przez World Trademark Review. Zostaliśmy wyróżnieni za świadczenie pełnego wachlarza usług w zakresie ochrony znaków towarowych, od dokonywana zgłoszeń do prowadzenia postępowań cywilnych i karnych w sprawach dotyczących naruszenia praw wyłącznych.

Nasz sukces jest wynikiem profesjonalnej pracy zespołowej.

Zdaniem klientów, Prezes Zarządu, Anna Stopińska-Ślefarska, posiadając ponad trzy dekady doświadczenia pomaga firmom zmaksymalizować ich zyski w zakresie zarządzania portfelami IP.

Bartosz Krakowiak, Członek Zarządu, jest postrzegany jako „znakomity prawnik” i „wartościowy członek każdego zespołu. Wie wszystko, co dotyczy najnowszych zmian prawnych, a jego porady są precyzyjne, szczegółowe i praktyczne ”. Bartosz jest bardzo aktywny i znany w międzynarodowym środowisku IP, „a prawnicy na całym świecie wiedzą, kim on jest ".

W tym roku do rankingu dołączył Paweł Wac, Koordynator Zespołu Znaków Towarowych i Prawnego. Klienci podkreślają jego wysokiej klasy profesjonalizm oraz dokładność. Ich zdaniem „zawsze, gdy pojawia się jakiś problem, Paweł jest gotowy do pomocy, udzielając zwięzłej i sumiennej rady ”.

Gratulujemy serdecznie Wyróżnionym oraz składamy specjalne podziękowania dla całego Zespołu Znaków Towarowych.

Szczegóły rankingu są dostępne tutaj.

Wróć