Miło nam poinformować, że podobnie jak w latach ubiegłych, nasza Kancelaria otrzymała złote wyróżnienie w międzynarodowym rankingu WTR 1000, organizowanym przez World Trademark Review. Wyróżnienie to jest przyznawane kancelariom należącym do ścisłego grona najlepszych firm świadczących usługi w zakresie ochrony znaków towarowych.

Serdecznie gratulujemy Pani Annie Stopińskiej-Ślefarskiej, Prezesowi Zarządu, która otrzymała indywidualne wyróżnienie w kategorii: uzyskiwanie i strategia ochrony znaków towarowych. Zdaniem klientów, jej zasługą jest utrzymywanie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Gratulacje należą się również Panu Bartoszowi Krakowiakowi, Członkowi Zarządu, który – jako jedyny z Polski – ponownie uzyskał indywidualne wyróżnienia w aż trzech kategoriach: uzyskiwanie i strategia ochrony znaków towarowych, dochodzenie praw i postępowania sporne oraz zwalczanie towarów podrabianych. Bartosz, zdaniem klientów, jest wybitnym specjalistą w prowadzeniu spraw spornych charakteryzujący się szeroką wiedzą i doświadczeniem.

Szczegóły dotyczące rankingu są dostępne tutaj.

Wróć