Miło jest nam poinformować, że Rada Kongresowa X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 13-14 listopada w Krakowie, przyznała naszej Kancelarii tytuł laureata nagrody FUNDAMENT 2023.

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród ogłoszono, że POLSERVICE Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. otrzymała tę prestiżową nagrodę za kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie, rzetelne podejście do podejmowanych działań oraz wysoką etykę zawodową. Nagrodę odebrała z rąk Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, pana Józefa Gawrona, nasza reprezentantka Marta Kawczyńska.

Podczas Kongresu Marta Kawczyńska wystąpiła także jako prelegentka w panelu dyskusyjnym „Prawo do biznesu”, w ramach którego przedstawiła kluczowe zagadnienia dotyczące ochrony patentowej.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to jedno z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, które co roku skupia polskich przedsiębiorców, naukowców oraz polityków najwyższego szczebla i stanowi platformę wymiany ich wiedzy eksperckiej oraz doświadczenia.

Wróć