Z dumą i radością informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych, Kancelaria POLSERVICE otrzymała złote wyróżnienie w międzynarodowym rankingu WTR 1000, organizowanym przez World Trademark Review. Otrzymując to wyróżnienie, ponownie zostaliśmy zaliczeni do ścisłego grona światowej klasy firm świadczących usługi w zakresie ochrony znaków towarowych.

Serdecznie gratulujemy Pani Annie Stopińskiej-Ślefarskiej, Kierownikowi Działu Znaków Towarowych, która uzyskała indywidualne wyróżnienie w kategorii: uzyskiwanie i strategia ochrony znaków towarowych. Zdaniem klientów, jej zespół należy do najlepszych w regionie, a udzielane porady gwarantują sukces.

Gratulacje należą się również Panu Bartoszowi Krakowiakowi, Zastępcy Kierownika Działu Znaków Towarowych, który – jako jedyny z Polski – ponownie uzyskał indywidualne wyróżnienia w aż trzech kategoriach: uzyskiwanie i strategia ochrony znaków towarowych, dochodzenie praw i postępowania sporne oraz zwalczanie towarów podrabianych. Bartosz, zdaniem klientów, jest  bez wątpienia jednym z najlepszych specjalistów w Polsce, obeznanym z procedurami zwalczania towarów podrabianych i zawsze zorientowanym na sukces.

Szczegóły dotyczące rankingu WTR 1000 (2018) dostępne są na stronie internetowej.

 

Wróć