Miło nam poinformować, że nasza Kancelaria, podobnie jak w latach poprzednich, zajęła wysokie miejsce w międzynarodowym rankingu WTR 1000 opracowanym przez World Trademark Review. Zostaliśmy umieszczeni w „złotej kategorii” wiodących firm świadczących pełen wachlarz usług w zakresie ochrony znaków towarowych. Otrzymaliśmy także „srebrne wyróżnienie” w kategorii dochodzenia praw i prowadzenia sporów sądowych.

Z dumą przeczytaliśmy że POLSERVICE KRP jest wysoce rekomendowaną kancelarią w zakresie doradztwa dotyczącego ochrony znaków towarowych i prowadzenia spraw spornych.

Nasi specjaliści zostali również wyróżnieni w kategorii indywidualnej. Prezes Zarządu Anna Stopińska-Ślefarska posiadając wieloletnie doświadczenie w branży IP, zapewnia wsparcie zarówno krajowym jak i zagranicznym klientom.  Bartosz Krakowiak  posiada bogatą wiedzę i jest rekomendowany jako „pierwszy wybór” dla klientów prowadzących sprawy IP w Polsce. Paweł Wac i jego zespół to rzetelni eksperci, na których można polegać w sprawach ochrony znaków towarowych.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie!

Szczegóły rankingu są dostępne tutaj.

 

Wróć