Jesteśmy wśród najlepszych!

Jesteśmy wśród najlepszych!

Z przyjemnością informujemy, że Anna-Stopińska-ŚlefarskaBartosz KrakowiakMarta Kawczyńska zostali ponownie wyróżnieni tytułami IP STARS w rankingu opublikowanym przez magazyn Managing Intellectual Property (MIP). Zespół redakcyjny MIP przeprowadził analizy wśród tysięcy firm zajmujących się ochroną własności intelektualnej oraz zbierał opinie wśród ich klientów, przyznając tytuły IP STARS wybitnym specjalistom z branży.

Opublikowano ranking IP STARS 2020 w zakresie ochrony znaków towarowych

Opublikowano ranking IP STARS 2020 w zakresie ochrony znaków towarowych

Z satysfakcją informujemy, że nasza Kancelaria ponownie została wyróżniona w rankingu IP STARS 2020 jako czołowa polska firma (Tier 1) zajmująca się dokonywaniem zgłoszeń oraz prowadzeniem postępowań dotyczących znaków towarowych.Ten ranking o międzynarodowym zasięgu, opublikowany przez magazyn Managing Intellectual Property (MIP) wskazuje najlepsze firmy w branży ochrony własności intelektualnej na podstawie przeprowadzonych badań oraz zebranych opinii klientów.

 

COVID-19: ciągłość pracy Kancelarii i nadzwyczajne uregulowania dotyczące terminów

COVID-19: ciągłość pracy Kancelarii i nadzwyczajne uregulowania dotyczące terminów

W trosce o zdrowie naszych pracowników, klientów i kontrahentów, w Kancelarii POLSERVICE ściśle przestrzegamy rządowych zaleceń dotyczących organizacji pracy w aktualnych warunkach wynikających z pandemii COVID-19. Liczba osób obecnych w naszym biurze została ograniczona do niezbędnego minimum, jednakże dzięki pracy zdalnej zapewniamy ciągłość obsługi prawnej we wszystkich sprawach naszych klientów na dotychczasowym poziomie.

Tryb pracy w naszej Kancelarii

Tryb pracy w naszej Kancelarii

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych pracowników, współpracowników i klientów, podjęliśmy decyzję o znaczącym ograniczeniu liczby osób przebywających w naszym biurze. Jednocześnie informujemy, że nasza Kancelaria jest przygotowana do pracy zdalnej, a nasi pracownicy korzystają obecnie z bezpiecznych rozwiązań technologicznych umożliwiających dostęp do niezbędnych danych i zasobów Kancelarii oraz sprawną komunikację.

 

Jak chronić znaki towarowe?

Jak chronić znaki towarowe?

W dzisiejszym wydaniu „Dziennik Gazeta Prawna”, w ramach kampanii edukacyjnej „Współpraca międzynarodowa”, został opublikowany artykuł naszych koleżanek Anny Skup, rzecznika patentowego i Karoliny Stępień, aplikanta rzecznikowskiego dotyczący ochrony znaków towarowych w Polsce i za granicą.

 

Ranking WTR opublikowany!

Ranking WTR opublikowany!

Z radością informujemy, że nasza Kancelaria otrzymała złote wyróżnienie w międzynarodowym rankingu WTR 1000, organizowanym przez World Trademark Review. Zostaliśmy nagrodzeni za utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, zarówno w zakresie kompleksowej obsługi prawnej międzynarodowych korporacji, jak i MŚP.