Dołączając do naszego zespołu znajdziesz pracę w jednej z najbardziej renomowanych kancelarii rzeczników patentowych w Polsce.

Nasza Kancelaria istnieje na rynku od ponad 50 lat. W codziennej pracy rzecznicy patentowi, ich asystentki i tłumacze korzystają z bogatej sieci kontaktów międzynarodowych z wiodącymi kancelariami prawnymi i patentowymi na całym świecie, umacniając międzynarodową reputację naszej Kancelarii, jako wysoce profesjonalnego partnera.

Znajdziesz się w zespole, w którym doświadczeni specjaliści dzielą się swoimi umiejętnościami z młodszymi kolegami i wprowadzają ich w tajniki zawodu. Pracujemy w miłej i przyjaznej atmosferze, doceniamy też zaangażowanie, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy możliwość doskonalenia zawodowego, w tym podjęcie studiów podyplomowych z dziedziny ochrony własności intelektualnej. Umożliwiamy także pogłębianie znajomości języków obcych.

Osoby zainteresowane pracą w naszej Kancelarii prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres : rekrutacja@polservice.com.pl

Kandydatów zainteresowanych uczestnictwem w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV  następującej klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Klauzula informacyjna

Asystent/Asystentka

Osoby zainteresowane powinny spełniać następujące wymagania:

  • ukończone studia wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • łatwość poruszania się w środowisku cyfrowym, zwłaszcza dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • sprawna obsługa urządzeń biurowych,
  • odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość drugiego języka obcego (zwłaszcza niemieckiego),
  • doświadczenie w pracy w kancelarii rzeczników patentowych lub kancelarii prawnej,
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć oraz zdolność szybkiej i efektywnej nauki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość indywidualnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju własnych umiejętności (doskonalenie znajomości języków obcych),
  • przyjazne środowisko pracy w renomowanej firmie o wieloletniej tradycji,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia medycznego i na życie.
Rzecznik Patentowy, Aplikant

  • uprawnienia rzecznika patentowego lub wpis na listę aplikantów rzecznikowskich,
  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym,
  • dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego, preferowany niemiecki,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Zadania:

  • przygotowanie dokumentacji patentowej, dokonywanie zgłoszeń patentowych oraz prowadzenie postępowania w procedurze krajowej i zagranicznej,
  • prowadzenie korespondencji z klientami oraz właściwymi organami krajowymi i zagranicznymi,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami kancelarii.

Oferujemy:

  • możliwość indywidualnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju własnych umiejętności (udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych, doskonalenie znajomości języków obcych),

Rzeczoznawca

  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego,
  • doświadczenie w pracy z projektami naukowo-badawczymi bądź dokumentacją techniczną,
  • samodzielność działania,
  • kreatywne i ambitne podejście do nowych zadań.

Zadania:

  • współpraca z rzecznikiem patentowym w zakresie przygotowania dokumentacji patentowej, dokonywania zgłoszeń patentowych oraz prowadzenia postępowania w procedurze krajowej i zagranicznej,
  • prowadzenie korespondencji z klientami oraz właściwymi organami krajowymi i międzynarodowymi pod nadzorem rzecznika patentowego,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami kancelarii.